KLUBOVÉ INFORMACE


ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY:

Členské příspěvky byly pro rok 2023 schváleny ve výši 450 Kč pro nevýdělečně činné, 600 Kč pro ostatní. Zaplatit je možné do 31.3. 2023 převodem na účet č. 102607145/0300, do zprávy pro příjemce vepište své jméno a příjmení. Zaplatit je možné také pokladníkovi na klubu.

ROGRAMU KLUBU:

  • V klubu průběžně probíhá měsíční a roční soutěž fotografií členů. Zájemci posílají mailem nebo nosí na klub na flash disku maximálně 5 fotografií. Ty nejlepší fotografie jsou publikovány na webu. 
  • V případě hodnocení soutěžních fotografií v rámci mapových okruhů proběhne hodnocení za účasti členů před daným programem.
  • Přednášky členů (autorské večery) nemají překročit dobu 45 minut, aby zůstal dostatek času na volnou diskuzi po programu.

AKTUALITY:

Na členské schůzi 15.5.2023 byl s malými úpravami přijat návrh výboru na změnu stanov. Na další pětileté období byl zvolen výbor spolku ve složení: Předseda: Pavel Ouběch, Místopředseda: Vít Fikejzl, Pokladník: Jiří Brůžek, Člen rady: Miloš Bláha, Členem rady je také (asi 3 měsíce) Petr Holas


Od 16.5. dio 6.6.2023 bude v infocentru/knihovně v Kolovratech probíhat výstava KFA Praha  "ROKY A VTEŘINY" (Mírová 20/54, 103 00 Praha-Kolovraty).


Od 12. května do 1/2 června 2022 je v Kolovratech v informačním centru ( Mírová 20/54 ) instalována klubová výstava              " ... v pohybu"


V únoru proběhla výstava Pavla Kouby- KDYŽ JE PRAHA SAMA DOMA -a- BITVA U HRADCE KRÁLOVÉ - SÚJB na Senovážném náměstí,


32. ročník fotografické soutěže Premiéra 2021, Hradec Králové. Vystavené fotografie našich členů: 


V září 2021 proběhla naše výstava " Samá voda" v KC Zahrada. 


Bohužel, další smutná zpráva. Ve středu 28. července zemřel náš dlouholetý člen Antonín Pavel. Byl moc fajn, nezapomeneme.


V pondělí 28. června zemřel dlouholetý člen klubu Pavel Kouba. Dobrý a nadšený fotograf, skvělý člověk. Všichni jsme ho měli rádi.31. ročník fotografické soutěže Premiéra 2020, Hradec Králové
Jiřina Marášková získala cenu Impuls Hradec Králové - centra podpory uměleckých aktivit za snímek Pod sněhem.
Vystavené fotografie: Jiřina Marášková: Pod sněhem - Galerie Na Hradě, Malířka - InfocentrumMilan Fara: Deštivá romance, Kibic, SMS, Špičky, Trik - Galerie Na HraděFotografie Jiřiny Maráškové "Pod sněhem" byla vybrána pro plakát, který propaguje výstavu po Hradci Králové (viz níže).


Fotografická soutěž TAMAPO - výsledky:

  • 1. května 2020 zemřel dlouholetý člen KFA Praha, Jiří Bališ.  
  • Dobré světlo na nebeských pláních. 

  • V 58. ročníku MO Nekázanka jsme se umístili v první polovině hodnocených. Konkrétně na 6. místě ze 13 klubů. Největší zásluhu na tom má Zdeněk Vodák, v celkovém pořadí hlavně jeho fotky na 9. a 17. místě ze 195. 

Premiéra 2019 - HRADEC KRÁLOVÉ 

  • V Hradci Králové proběhla fotografická soutěž Premiéra 2019.  Členové KFA byli velmi úspěšní, především Petr Vilím. Jeho fotografie získaly cenu IMPULS a cenu FOMEI a.s.. Více v přiloženém souboru.

58. ROČNÍM MO NEKÁZANKA - UMÍSTĚNÍ

VÝSLEDKY MEZINÁRODNÍ FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE TAMAPO 2019

AKTUÁLNÍ VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ KFA PRAHA

VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ - HISTORIE